Папа Римський помолився за результати зустрічі «нормандської четвірки»

Папа Римський Франциск під час недільної зустрічі з іврянами на площі Святого Петра у Ватикані сказав, що молиться за плоди «миру в справедливості» від зустрічі лідерів країн «нормандського формату». Про це повідомляє Vatican News.
«Завтра в Парижі відбудеться зустріч Президентів України, Росії та Франції і Федерального Канцлера Німеччини, відома як «Нормандський формат», з метою пошуків вирішення болісного конфлікту, що вже роками триває в східній Україні. Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою молитвою, бо там потрібен мир, і вас запрошую чинити те саме, аби ця ініціатива політичного діалогу причинилася до плодів миру в справедливості для цих теренів та їхнього населення», - сказав Папа Римський.
Як уже повідомлялося, зустріч «нормандської четвірки» пройде у столиці Франції Парижі.

Папа молиться і закликає молитися за добрі плоди "Нормандської" зустрічі

Глава Католицької Церкви запевнив, що молиться за плоди миру в справедливості від зустрічі очільників України, Росії, Франції та Німечини в рамках "Нормандського формату", закликаючи вірних приєднатися до цієї молитви.

Опубліковано Vatican News Неділя, 8 грудня 2019 р.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе