Геннадій Дикий та Василь Савчук – два мери по одну сторону барикад

Новим секретарем Білоцерківської міської ради призначений колишній мер Білої Церкви Василь Савчук. 

Із подання міського голови Геннадія Дикого екс-очільник міста повертається на керівну посаду. За відповідне рішення, шляхом таємного голосування, віддали свої голоси 25 депутатів Білоцерківської міської ради.

Сам Василь Савчук подякував головам фракцій та міському голові Геннадію Дикому за довіру, а також висловив сподівання на спільну роботу, не дивлячись на невдоволення окремих представників громадськості :

«До моєї персони останнім часом багато уваги і багато вилито бруду. Для мене ця робота не нова і мені не соромно за мою роботу. Я хотів би попрацювати на цій посаді, що б консолідувати депутатський корпус та міського голову».

Рішення наробило багато шуму у соціальних мережах. Про голосування за Василя Савчука 6 грудня стало відомо напередодні і жителі міста мали змогу визначитись зі своїм вибором у соціальній мережі Facebook:


6 грудня наші депутати хочуть проголосувати за призначення Василя Савчука (колишнього мера БЦ) на посаду секретаря...

Опубліковано Підслухано БЦ Четвер, 5 грудня 2019 р.
 

Імпровізоване голосування всередині спільноти «Підслухано БЦ» показує, що більшість містян проти колишнього мера на посаді секретаря. Щоправда, інтерпретація подій дещо викривлена, оскільки претендентом Василь Савчук став саме завдяки поданню Геннадія Дикого

Василь Савчук – людина з великою політичною історією в місті:

З 1990 по 1998 рр. — заступник голови Білоцерківської міської ради, у 1998–2006 рр. — заступник міського голови м. Біла Церква.

У 1990–1998 рр. — обирався депутатом Білоцерківської міської ради, У 1990–1994 рр. — обирався депутатом Київської обласної ради.

З 2006—2015 рр. — Білоцерківський міський голова.

Не зважаючи на те, що у Білоцерківській міській раді Василь Савчук одноосібно представляє «Партію економічного відродження України», він довгий час був членом «Партії Регіонів» Віктора Януковича. Ці факти викликали обурення громадських активістів міста. Багато хто стверджує, що після того, як від Геннадія Дикого відвернувся весь депутатський корпус, він став шукати підтримки серед тих, з ким раніше був непримиримий. Тож особа колишнього мера Білої Церкви на посаді секретаря міської ради стала для нього найбільш оптимальним варіантом. 

Головне побоювання містян стосується повернення старих політичних еліт до влади. За такими рокіровками змін у політичному курсі міста годі й чекати. А на сьогоднішній день зміни – це саме те, до чого прагнуть білоцерківці. Головним запитом містян є нові обличчя при владі, перезавантаження влади. А зміна старих політичних еліт на ще старіші нікого не влаштовує. 

Нагадаємо, раніше депутати БМР проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря ради Вадима Кошеля – правої руки Геннадія Дикого. 

Варто зазначити, що представники фракції "Свобода" у голосуванні участі не брали, оскільки вважають, що таємне голосування за звільнення секретаря міськради Вадима Кошеля відбулось із порушеннями регламенту.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе