У Білій Церкві за майже 13 млн планують відремонтувати дах міської лікарні №2

У Білій Церкві планують капітально відремонтувати покрівлю міської лікарні №2. Відповідний тендер вже оголосили у системі Prozorro. 

Очікувана вартість робіт становить 12 966 469 грн.

Йдеться про ремонт дахів одразу трьох корпусів медичного закладу.

Згідно з технічною документацією, підрядник має повністю демонтувати старе покриття, облаштувати нову покрівлю з сучасних матеріалів, встановити водостоки, вентиляційні елементи, а також виконати блискавкозахист і заземлення будівлі.

Завершити всі роботи планують до 30 листопада 2026 року. 

Нагадаємо, у серпні 2025 року міська лікарня №2 замовляла виконання капітальних робіт з ремонту покрівель у трьох блоках медичного закладу. Тоді вартість робіт склала понад 7 млн грн.

Читайте також: У Білій Церкві дерево впало на автомобіль.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе