Як і сигнал тривоги: хвилину мовчання в Україні оголошуватимуть через системи оповіщення по всіх районах

Тепер системи оповіщення в Україні використовуватимуть не лише під час тривог, а й для загальнонаціональної хвилини мовчання.

Кабінет Міністрів дозволив використовувати системи оповіщення для оголошень про вшанування пам’яті загиблих. Про це повідомила Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Відтепер системи оповіщення щодня використовуватимуть о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. Також їх залучатимуть під час всеукраїнської акції "Запали свічку", яка щороку відбувається у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.

"Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян", — зазначили в уряді.

Рішення ухвалили для посилення культури вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні та жертв Голодомору.

Читайте також: М’ясокомбінат під вікнами: мешканці Залізничного селища виступають проти забудови (ВІДЕО).



Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві співробітник ТЦК «продавав» звільнення зі служби
    Детальніше...
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе