КВУ підсумував виборчий процес в ОТГ

Комітет виборців України підсумував виборчий процес в об’єднаних територіальних громалах і назвав основні порушення, з-поміж яких, провокації з агітматеріалами та підвезення нетверезих виборців.
Спостерігачі КВУ повідомили про поширення провокативних агітаційних матеріалів у Пологівській ОТГ Запорізької області.
"Напередодні дня голосування в поштових скриньках жителів з’явилися агітаційні листівки, в яких міститься заклик підтримати на виборах партію "Батьківщина". У листівках вказано, що партія "Слуга народу" перебуває на етапі формування своїх осередків, а тому на виборах в Пологівській ОТГ варто підтримати партію "Батьківщина", яка нібито є партнером "Слуги народу" в парламенті", - йдеться у повідомленні КВУ.
Як зазначається, листівки виконані в стилістиці партії "Слуга народу". Представники обласної організації "Батьківщини" повідомили КВУ, що не мають жодного стосунку до поширення таких матеріалів.
Також спостерігачі КВУ зафіксували наявність незаконних агітаційних матеріалів у день голосування.
"Зокрема, це стосується розміщення матеріалів у невідповідних місцях. Наприклад, в с. Бугаївка Радивилівського району Рівненської області агітаційні матеріали розміщено на стовпах", - зазначили у КВУ.
Водночас спостерігачі КВУ повідомили про підвезення виборців до дільниць. Так, у с. Іваннє Дубенського району Рівненської області представник КВУ став свідком ситуації, коли один із кандидатів у депутати підвіз на дільницю кількох виборців, які перебували у нетверезому стані.
"Серед проблем в день голосування – організаційні недопрацювання в роботі комісій", - додали в комітеті.
У Луганській області на дільницях і в сільських ТВК, як правило, відсутні інформаційні дошки. Постанови комісій розміщено в різних містах. Також відсутні спеціальні конверти для запечатування протоколів, замість них видані звичайні поштові конверти.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе