У Білій Церкві ліквідували мережу підпільних гральних закладів

Детективи Бюро економічної безпеки викрили та ліквідували у Білій Церкві мережу з трьох підпільних гральних залів, а учасникам уже оголосили про підозру.

Фігуранти облаштували незаконні зали на перших поверхах житлових будинків та в комерційних приміщеннях, ретельно маскували свою діяльність і пускали всередину лише перевірених клієнтів. 

Під час обшуків у закладах та за місцями проживання ділків детективи вилучили комп’ютерну й касову техніку, відеокамери, термопринтери, мобільні телефони, зброю, готівку та чорнову бухгалтерію.

Спільникам повідомлено про підозру за незаконну організацію азартних ігор у складі організованої групи. 

Досудове розслідування триває. 

Читайте також: Старшокласники з Київщини влітку пройдуть практичний курс з предмета «Захист України».



Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе