Кабмін підтримав проект закону про посилення відповідальності за повідомлення про псевдомінування

Кабінет міністрів України підтримав проєкт закону про посилення відповідальності за повідомлення про псевдомінування. Наступним кроком за відповідні зміни повинні проголосувати народні депутати на засідання парламенту.

Як повідомив глава відомства Арсен Аваков, упродовж 2019 року поліція отримала 3 403 повідомлень про замінування 91 818 об’єктів. Правоохоронці та фахівці повинні перевірити кожне таке повідомлення. 

МВС ініціціювало зміни, щоб забезпечити безпеку громадян і зменшити кількість повідомлень про псевдомінування. Так, згідно з проєктом закону за неправдиве повідомлення про замінування, зловмиснику загрожує обов’язкове додаткове покарання у вигляді конфіскації майна. Крім того, передбачається посилена кримінальна відповідальність за злочин передбачений цією статтею та збільшує термін позбавлення волі  на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна: 


Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе