В Україні хочуть заборонити курити електронні сигарети

В Україні незабаром можуть встановити загальні обмеження на куріння тютюну в усіх наявних формах, включаючи електронні сигарети, а також системи нагрівання тютюну на кшталт Iqos. Про це йдеться у проекті закону, який підготували в МОЗ.
Документ, крім іншого, пропонує повністю переписати формулювання «куріння тютюнових виробів», під яким наразі мається на увазі «процес згорання тютюну». У новій редакції під курінням слід розуміти будь-яку дію, яка призводить до нагрівання, тління, згорання тютюнових виробів, у результаті чого утворюються дим або аерозоль (пара, туман)».
Крім того, має змінитися й поняття «тютюновий виріб», яке містить вичерпний перелік товарів. У новій версії таким пропонують називати будь-які «вироби», які можна вжити і які містять (у тому числі частково) тютюн.
Ще одна важлива зміна, що пропонується документом, – тотальна заборона ароматичних добавок до сигарет та тютюну для самокруток.
МОЗ пояснює необхідність розробки та прийняття закону імплементацією європейських правил в українське законодавство.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе