Кіберполіція попередила про загрозу вірусної атаки

Фахівці кіберполіції України виявили уразливість операційних систем версій Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 і більш старих версій Windows. Якщо не оновити системи, хакери зможуть викрасти конфіденційну інформацію. Про це повідомили у департаменті кіберполіції
"Схожа уразливість цих же операційних систем використовувалася під час здійснення атак WannaCry і NotPetya. Виявлена уразливість, яка має умовну назву BlueKeep, дозволяє зловмисникові не лише мати доступ до одного комп'ютера, але й отримати контроль над усіма іншими пристроями в мережі, які мають цю вразливість", - йдеться у повідомленні.
Експерти зазначають, що теоретично BlueKeep може використовуватися в кібератаці, аналогічній за своїми розмірами атаці WannaCry.
"Microsoft уже випустила оновлення для операційних систем, які більше не підтримуються офіційно, включаючи Windows Vista, Windows XP і Windows Server 2003. Щоб не допустити чергової масової атаки, кіберполіція радить користувачам операційної системи Windows (старіших її версій) оновити систему до останньої версії для усунення вразливостей попередньої версії. Нехтування таких дій може привести до витоку особистої інформації, що міститься на персональному комп'ютері, а в бізнесі - до великих матеріальних втрат", - зазначили в кіберполіції.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе