СБУ і поліції доручили гарантувати інформаційну безпеку через телеміст українського і російського телеканалів

Служба безпеки України і Національна поліція отримали завдання гарантувати інформаційну безпеку держави, повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.
"За підсумками наради було дано низку доручень, зокрема, Службі безпеки України і Національній поліції України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки з неухильним дотриманням свободи слова, – йдеться в повідомленні РНБО.
Однак про які саме доручення ідеться, в РНБО не уточнили.
До реагування РНБО спонукала заява двох телеканалів – «Росія» та NewsOne про проведення телемосту "Надо поговорить" 12 липня.
Виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Іван Баканов запропонував президенту скликати засідання Ради національної безпеки і оборони для запровадження санкцій проти юридичних осіб, що мовлять під логотипами "112 Україна" і NewsOne. Після цього телеканал NewsOne повідомив про скасування анонсованого телемосту.
"У зв'язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені в передвиборній кампанії ряду українських партій, ми змушені припинити підготовку телемарафону", - йдеться у повідомленні каналу.
Тим часом у Києві під офісом NewsOne близько сотні осіб влаштували акцію протесту. Учасники запалили фаєри

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині під час пожежі загинув чоловік
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе