З Білоцерківської колонії зникли ліки, призначені для ув'язнених

Прокуратура відкрила кримінальне провадження та проводить досудове розслідування за фактом розтрати ліків, які були закуплені за державні кошти для засуджених.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київщини, недостачу ліків виявили в Білоцерківській виправній колонії (№ 35) під час перевірки медичного забезпечення. 

Зазначається, що перевірка проводилась із залученням фахівців Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками в Київській області.

За підсумками перевірки було встановлено, що посадові особи медичної частини колонії № 35 розтратили значну кількість лікарських засобів, які були отримані за рахунок державного бюджету для лікування засуджених протягом 2019 року. Будь-яких підтверджуючих документів щодо цільового використання цих лікарських засобів або причини їх відсутності під час перевірки прокуратура не виявила.


Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе