МОЗ: Ліки проти раку молочної залози їдуть в регіони

Придбані за державний кошт 12 528 флаконів препарату «ОГІВРІ (Трастузумаб)» уже розподілили між регіонами. Найближчим часом ліки з’являться у медзакладах, повідоляють у МОЗ.
Раніше ліки з діючою речовиною Трастузумаб закуповувалися за ціною 490 доларів за флакон. Тепер закупівлі через міжнародні організації дозволили отримати втричі нижчу ціну. Це означає, що доступ до безоплатного лікування отримають в рази більше пацієнтів.
Міністерство охорони здоров`я України закуповує ліки у межах виділеного бюджету, котрий щорічно приймає Верховна Рада. Цьогоріч це 6,58 млрд грн.
«Якщо ліки є в наявності, а в лікарні з якихось причин відмовляють у їх безоплатній видачі, необхідно написати заяву на ім`я головного лікаря медичного закладу або на місцеве управління/департамент охорони здоров`я, вказавши діагноз із результатами аналізів або діагностики, що підтверджує діагноз, та необхідний препарат», - зазначають у МОЗ і додають, медичні заклади, згідно з наказом, зобов’язані оприлюднювати інформацію щодо залишків лікарських засобів.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе