Кабмін змінив систему оплати праці педагогів

Кабінет міністрів змінив систему оплати праці педагогічних працівників, відмовившись від єдиної тарифної сітки і зробивши прив'язку зарплат до мінімального прожиткового мінімуму.
Міністр освіти Лілія Гриневич також повідомила, що замість 25 тарифних розрядів пропонується розділити педагогічних працівників на три великі групи, у кожної з яких будуть свої підгрупи. Зокрема, мова йде про сім підгруп педагогічних працівників, п'ять підгруп науково-педагогічних працівників і чотири підгрупи наукових працівників.
"У середині між групами педагогічних працівників, як це передбачено правовими актами, має бути збільшення кожної наступної групи на 10% у порівнянні з попередньою", - додала вона.
Міністр уточнила, зараз зарплата педпрацівників складається з посадового окладу та надбавки за престижність, яку в розмірі від 5 до 30% оплачує орган місцевого самоврядування.
"Наша ідея не надбавкою, яка залежить від волі органу місцевого самоврядування, а дати більш високий посадовий оклад", - сказала Гриневич.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе