Кабмін готує постанову про скасування тарифної сітки в оплаті праці вчителів

Кабмін готує постанову про скасування єдиної тарифної сітки в оплаті праці вчителів, що має вирівняти дисбаланс у зарплаті різних категорій освітян. Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.
“Ми вважаємо, що це має бути частиною бюджетної політики, і запровадити цю реформу можна тільки разом з бюджетним пакетом 2020 року. Звичайно, що ця реформа потребує додаткових видатків з бюджету, додаткових інвестицій... Ми зараз опрацьовуємо ці документи. І що дуже важливо, що в цій постанові Кабміну, яка відповідно спрямована на 2020 рік, ці кошти мають бути застережені в бюджетному законодавстві, ми також показали план на виконання положень закону про освіту. ...Ми в цій постанові виписуємо календарний план, як щороку до 2023 року зростатиме заробітна плата освітян, для того щоб виконати положення про освіту”, - сказала міністр.
Гриневич зауважила, що на сьогодні молодий учитель отримує близько 6 тис. грн, педагог зі стажем і кваліфікаційним рівнем отримує за ту ж роботу 10-12 тисяч гривень.
Реформа оплати праці вчителів, яка передбачає відхід від єдиної тарифної сітки, має вирівняти цей дисбаланс.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе