МОН напрацювало Держстандарт базової середньої освіти

Міністерство освіти і науки розробило новий Державний стандарт базової середньої освіти, повідомляє vseosvita.ua.
Державний стандарт встановлює вимоги до компетентностей, які мають опанувати учні середньої школи (5-9 класи). До таких компетентностей належать: математична, екологічна, інформаційно-комунікаційна, культурна, вільне володіння державною мовою, здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами, компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій, інноваційність, навчання впродовж життя, громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, моралі, справедливості, рівності, свободи, прав людини, добробуту та здорового способу життя, нетерпимості до проявів корупції, підприємливість та фінансова грамотність.
Державний стандарт також є основою для розробки типових та інших освітніх програм.
Базовий навчальний план визначає загальний обсяг навчального навантаження учнів і дає уявлення про зміст і структуру базової загальної середньої освіти. Він встановлює погодинне співвідношення між освітніми галузями за роками навчання, визначає граничне тижневе навантаження та загальну щорічну кількість годин за освітніми галузями. 
Проєкт Держстандарту вже подали на громадське обговорення.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе