Англійська стане обов'язковою для вступу до університету

Міністерство освіти і науки затвердило концепцію розвитку англійської мови в університетах. Згідно з документом, умовою вступу до вишу стане обов'язкове володіння іноземною на рівні В1. Про це повідомила прес-служба відомства.
Згідно з концепцією, проходження "скринінгового" тесту з англійської мови всіма абітурієнтами (наприклад, зовнішнє незалежне оцінювання або стандартизовані іноземні тести) з метою встановлення рівня володіння мовою стане обов’язковим.
Якщо рівень вступника нижче за В1, це не позбавляє його права брати участь у конкурсі на вступ до вишу у звичайному режимі, але такі абітурієнти до початку навчального року (до 1 вересня або до 1 жовтня) мають пройти мовний інтенсив для досягнення рівня В1.
Для заохочення університетів до викладання і студентів до вивчення англійської мови під час бакалаврату концепція Міносвіти передбачає збільшення годин і зміни змісту мовних дисциплін. Планується, що в подальшому широко використовуватимуться іспити для підтвердження рівня володіння англійської мови на рівні В2.
Концепція також рекомендує вишам запровадити оцінювання якості викладання англійської мови окремим пунктом у своїй системі внутрішнього забезпечення якості освіти закладу, а Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти - зробити цей критерій обов'язковою частиною зовнішньої системи забезпечення якості.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На річці Рось врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)
  • У Білій Церкві розшукують уродженця Донецька, який розстріляв знайомого з автомата через сварку в нічному клубі
  • Порізав шини та розтрощив дзеркала: У Білій Церкві затримали чоловіка, який пошкодив 6 автівок (ВІДЕО)
Новини партнерів
Важливе