Не більше 10 людей у тролейбусі, маршрутці: Відзавтра воодяться нові обмеження на перевезення пасажирів

З 12.00 год., 18 березня по 3 квітня на Київщині буде припинено міжміське внутрішньообласне транспортне сполучення. 

Відповідне рішення учора, 16 березня прийняв Кабінет міністрів України.

Таким чином, на усій території області будуть заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Також, заборонено перевозити більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Крім того, білоцерківці та мешканці області не зможуть поїхати до пасажирським транспортом і до інших областей, так як міжобласні перевезення теж заборонено.

Читайте також: ​Валерій Харчишин розповів, як опинився в Білоцерківській міській лікарні №3 з підозрою на коронавірус​​​.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube   

  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині рятувальники визволили 6-річну дитину з металевої пастки у річці
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе