Білоцерківська міська лікарня №3 придбала ще один апарат штучної вентиляції легенів

Білоцерківська міська лікарня №3 майже на 1,37 млн грн закупила необхідне медичне обладнання, необхідне при боротьбі з пандемією коронавірусу COVID-19.  

Відповідні тендери на закупівлю монітора пацієнта, стаціонарного концентратору кисню та апарату штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії, були проведені на платформі Prozorro.

Згідно з даними тендерної документації:

- апарат штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії було придбано за 634 766,00 грн.;
- монітор пацієнта придбали за 252 000,02 грн;

Переможцем всіх трьох тендерів стало Товариство з обмеженою відповідальністю "Фарм-Контакт". Згідно з даними системи youcontrol, ТОВ "Фарм-Контакт" зареєстровано в Білій Церкві по пров. Академічний.  Розмір статутного капіталу - 100 000,00 грн.

Ще один апарат штучної вентиляції легенів має придбати Білоцерківська міська лікарня №2. Відповідний тендер було оголошено 13 березня, триватиме він до 31 березня. 

Нагадаємо, що місто виділило на боротьбу з коронавірусною інфекцією майже 2,3 млн грн.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе