У Білій Церкві за 9 млн гривень розчистять і укріплять береги річки Протока

До кінця 2019 року в Білій Церкві в районі вулиці Кар’єрна мають розчистити і укріпити береги річки Протока. Кошти на проведення цих робіт були виділені із державного бюджету. 

За результатами проведеного тендеру, департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради уклав договір з ТОВ «ГАРНЕТ ІНК» на відновлення гідрологічного режиму та екологічного стану річки Протока. Вартість договору склала 9 100 000 грн. Роботи мають бути завершені до 31 грудня 2019 року.

Згідно з проектом ТОВ «ГАРНЕТ ІНК» має виконати роботи з розчистки русла, очистки прибережної зони, планування укосів, влаштування габіонів у визначених місцях, посіву трави.

Як відзначили в департаменті ЖКГ, через недосконалість проведення процедур закупівель та особливостей бюджетного фінансування, роботи почалися в грудні місяці. Тому повний обсяг робіт передбачений проектом підрядник виконати не встигне. 

Конкурентами ТОВ «ГАРНЕТ ІНК» стали ТОВ «ВІННИЦЯ ПРОЕКТ-БУД», ТОВ «ФАСТГІДРОРЕСУРС», ПП «Ялик», ТОВ «ПМК-КИЇВ» і ТОВ «С Т А Р Т Б У Д». Найменшою і найвигіднішою була пропозиція від ТОВ «ВІННИЦЯ ПРОЕКТ-БУД» - 9 080 000,00 грн, однак її відхилили. 
Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «ГАРНЕТ ІНК» зареєстроване у місті Одеса в 2016 році. Статутний капітал підприємства складає 1000 гривень. 

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе