Ізраїль позивається проти Китаю за збиток від Covid-19


Організація "Герцлія на захист своїх громадян" подала колективний позов проти Китаю на суму 100 мільярдів шекелів (що складає приблизно 27,5 мільярдів доларів).

Асоціація, очолювана адвокатами Шмуелем Саадія і Амітом Хемпель, подала 31 березня в окружний суд Тель-Авіва петицію про затвердження колективного позову від імені всієї держави Ізраїль проти КНР.

У тексті позовної заяви, зокрема, сказано: "Держава Ізраїль переживає одну з найскладніших криз в історії. Сектори туризму, авіації, ресторанного бізнесу, дозвілля переживають крах. Близько мільйона найманих працівників звільнені. Сотні тисяч підприємців в приватному секторі опинилися без доходу ... Сотні людей втратили здоров'я, десятки заплатили своїми життями за спалах коронавирусу. Збиток оцінюється в 100 мільярдів шекелів ". 

У позовній заяві також зазначено, що влада Китаю несе пряму відповідальність за пандемію, яким би не було її джерело. Заявники позову вважають, що відповідальність Китаю, через який почалося поширення коронавирусу по світу, безсумнівна, і що претензії, "набравшись мужності", має підтримати уряд Ізраїлю.

Запропоновано рівнятися на США, де представницький позов проти Китаю був поданий Freedom Watch.

Китайці на позов поки не відреагували. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе