У Білій Церкві начальник державної виконавчої служби намагався незаконно продати арештовану квартиру

Прокуратура повідомила про підозру начальнику Білоцерківського відділу державної виконавчої служби за незаконний продаж квартири. Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київщини, підозрюваний, без дозволу органу опіки та піклування або відповідного рішення суду, подав до державного підприємства заяву на продаж арештованої квартири, в якій проживають та зареєстровані неповнолітні діти.

У подальшому, квартиру вартістю понад 250 тис грн, було продано через систему електронних торгів, чим заподіяно тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам неповнолітнім. 

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині під час пожежі загинув чоловік
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе