"Виламали двері, погрожують працівникам": Мер Глухова заявив про захоплення влади за участі поліції

Мер Глухова Сумської області Мішель Терещенко заявив про спробу рейдерського захоплення влади у місті ексмером Юрієм Бурлакою з використанням підроблених документів і за участі працівників поліції. Про це Терещенко написав у Facebook.

"В цей момент відбувається РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ влади в Глухові. ЩОЙНО самозванці виломали двері мого кабінету! І це все за підтримки поліції!" - написав Терещенко.

За словами мера Глухова, Бурлака та його прибічники використали підроблену заяву міського голови про відставку, якої Терещенко не писав, і зареєстрували в держреєстрі припинення повноважень мера, а також секретаря Глухівської міської ради Олени Демішевої. При цьому Бурлаку зареєстрували секретарем міськради.

"Комплект підробних папірців, включаючи підроблену заяву про складання повноважень Глухівським міським головою (якої не існує), "проголосованих" ними на протиправних депутатських зборах (не на сесії!) - після декілька невдалих спроб у Кролевці та Ямполі, вдалося зареєструвати у Середино-Буді! Перемовини з реєстратором тривали декілька діб. В результаті реєстраторка С-Буди Журикова Юлія Ігорівна, незважаючи на попередження всіх реєстраторів про можливі спроби легалізувати підробні документи, погодилася стати співучасником злочину. Вона на основі сфабрикованого рішення сесії та підробної заяви про моє звільнення внесла фейкові дані до державного реєстру про припинення повноважень Глухівського міського голови Мішеля Терещенка й законно обраного секретаря Глухівської міської ради Олени Демішевої та здійснила реєстрацію Юрія Бурлаки секретарем Глухівської міської ради!" - написав Терещенко.

За словами глухівського мера, президент Володимир Зеленський знає про ситуацію в Глухові, але не вживає жодних дій.

"На нараді 26 березня у Сумах новопризначений голова Сумської ОДА публічно заявив, що президент в курсі щодо ситуації в Глухові (мова йшла про проведення нелегітимних депутатських зборів 25 березня з метою захоплення влади) Таким чином, всі все давно знають, заяви розіслані, але чомусь поки тиша... Це вже десь десята спроба захоплення влади, всі попередні ми вдало відбивали майже 5 років. Але досі ніхто з їх організаторів та виконавців не був притягнутий до відповідальності. У тому числі за фальсифікацію зборів громади, на яких вони нібито "відкликали" законно обраних депутатів, завдяки чому спромоглися протягнути фейкових та нарешті отримати більшість. Тому тотальна безкарність стимулює до нових злочинів", - написав Терещенко.

При цьому мер Глухова заявив про погрози працівникам міськради.

"Самозванець Юрій Бурлака в супроводі поліції вчора, 1 квітня, вломився до міської ради з вимогою віддати йому печатку. Разом зі своєю бандою та декількома зрадниками з міської ради вони проводять повну інвентаризацію, погрожують та намагаються незаконно звільняти членів моєї команди. При цьому, на нашу законну вимогу Юрій Бурлака відмовляється надати офіційне рішення так званої "сесіі", на якому, як він вважає, депутати проголосували за нібито мою заяву про складання мною повноважень та саму підробну заяву. Особливий тиск й реальні погрози здійснюються по відношенню до всіх працівників, які, керуючись ст. 60 Конституції України, абсолютно правомірно відмовляються виконувати злочинні накази", - зазначив Терещенко.
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе