У Білій Церкві дозволили працювати магазинам із мобільними телефонами

7 квітня під час закритого засідання виконавчого комітету Білоцерківської міськради, було прийнято рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 2 квітня 2020 року №175 "Про встановлення тимчасових заборон у місті Біла Церква". 

Згідно з рішенням, під час карантину у місті дозволяється робота магазинів, що здійснюють торгівлю засобами зв’язку та телекомунікацій, в  тому  числі  мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію та обов’язково мають прямі контракти з операторами зв’язку.

Ці магазини мають дотримуватися норм карантину, персонал та відвідувачі мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту –респіраторами або масками, а також дотримувитися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. 

Також у місті дозволено працювати магазинам, робота яких спеціалізується на торгівлі виключно засобами гігієни, лікарськими  засобами  та  виробами  медичного  призначення,  предметами  ритуальної належності, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і  садивним  матеріалом. 

Продовжують працювати: банки та страхові компанії, провадження медичної практики, ветеринарної  практики, автозаправні комплекси,  діяльність  з  технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльність з підключення споживачів до Інтернету,  об’єкти  поштового  зв’язку, продуктові магазини. 

Нагадаємо, що 31 березня Міністерство охорони здоров'я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень. У Білій Церкві продуктові ринки вирішили не відкривати до поліпшення епідеміологічної ситуації з коронавірусом.  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе