На Білоцерківщині знищили 250 земельних ділянок учасників АТО

Хто винен у тому, що виділену військовим землю переорали тракторами, з’ясовує поліція.

На Білоцерківщині фермер тракторами переорав усі земельні ділянки, які були виділені учасникам АТО. Землі вже були засажені деревами та засіяні. Під колесами техніки опинились усі наділи ветеранів. Як з'ясувалося, фермер отримав від голови кооперативу дозвіл на оренду цього поля, йдеться у сюжеті новин "Спецкор".

Тепер власники ділянок намагаються знайти межі своїх земель. 

"В мене ближче до дороги, третя лінія від дороги йде ділянка. Не зруйновано всього дві ділянки, де люди поставили тимчасові споруди, вони їх не торкнули", - розповідає власник ділянки, військовослужбовець Микола Лісовенко.

Виявилося, що на чужі ділянки трактори загнало місцеве фермерське господарство. Та землероби переконують - вони не винні.

За словами фермера Володимира Кваши обробити поле йому дозволила голова кооперативу, до якого належить частина ділянок військових. Договір між сторонами на рік справді є. Його фото оприлюднили в Мережі. Тільки от виорали ділянку, яка до кооперативу не належить. Фермер переконує - шлях тракторам указала очільниця кооперативу.

Власники ділянок уже написали заяву до поліції. Слідчі відкрили провадження та почали опитувати свідків.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе