Київське "Динамо" підпалило стадіон заради великої місії


Футбольний клуб "Динамо" Київ вирішив в оригінальний спосіб привернути увагу до проблеми пожеж в Україні.

Зранку, на офіційній сторінці клубу в соцмережі Facebook з'явилося повідомлення наступного змісту:

"ФК "Динамо" Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання і рекомендуємо зробити те саме на стадіонах "Олімпійський" та "Арена-Львів". Правда ж маячня? Ми теж так думаємо!
У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні".

Свій пост "динамівці" супроводили відфотошопленими фото. Футболісти закликали українців бути свідомими: повідомляти в поліцію про випадки підпалів та відмовитися від пагубної традиції палити сухостій.


Соціальний челендж вже підтримала Полтавська "Ворскла", яка теж за допомогою фотошопу "підпалила" траву на власному полі. 

Нагадаємо, у квітні Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що від початку року пожежі знищили майже 18 тисяч гектарів екосистем, пожежники закликають не палити сухої трави, бо якщо ситуація із загоряннями не зміниться, то до кінця року вигорить вся країна.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе