Європарламент вимагає від Росії звільнити політв’язнів

Європейський парламент опублікував текст резолюції, який створили за підсумками слухань щодо політв’язнів у РФ.
«Закликає російську владу невідкладно і беззаперечно звільнити всіх незаконно і необгрунтовано затриманих громадян України як в Росії так і на тимчасово окупованих територіях України, а також для забезпечення їх безпечного повернення, враховуючи кримських татар, нещодавно затриманих мирних учасників акцій на Красній площі 10 липня 2019 року, громадян України, затриманих за політично вмотивованим звинуваченням, і членів екіпажів українських військових кораблів», - сказано з-поміж іншого в резолюції.
Депутати також засудили агресію Росії проти України в Чорному морі поблизу Керченської протоки. Вони вимагають оприлюднити список ув’язнених, яких утримують в ОРДЛО.
Серед решти пунктів – депутати вимагають допустити на територію ОРДЛО та Криму представників міжнародних організацій і вітають продовження санкцій проти РФ.
Резолюція містить 25 пунктів, крім преамбули.
Депутати доручили майбутньому Високому представнику ЄС із закордонних справ і політики безпеки розробити нову стратегію відносин із РФ, спрямованоїа на зміцнення миру та стабільності.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе