У червні в Білій Церкві стартує прийом проєктів до Громадського бюджету

Вже четвертий рік поспіль у Білій Церкві реалізовуються проекти Громадського бюджету, які подають до голосування жителі Білої Церкви. Завдяки цьому кожен бажаючий може власноруч зробити місто кращим.

Цього року прийом проектів до Громадського бюджету стартує 1 червня і триватиме до 30 червня. Щоб взяти участь, необхідно описати свою ідею в проекті, зібрати не менше 25 підписів на його підтримку, зареєструвати в ЦНАПі або за допомогою електронної платформи на сайту «Громадський бюджет», залучити на свою підтримку білоцерківців та отримати перемогу в голосуванні.

Проекти мають бути інфраструктурними, доповнювати загальний вигляд вулиці, двору чи парку, відповідати концепціям, визначеним у Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року.

Цього року на реалізацію кращих проектів із бюджету міста виділять 7,5 млн грн: 
  • Максимальна вартість великого проекту: від  300 тис. грн до 3 млн. грн.
  • Максимальна вартість малого проекту:  300 тис. грн.
Назва поданого проєкту має відображати зміст проєкту. Сам проєкт має відповідати стратегічним цілям і пріоритетам розвитку міста, принципу загальної доступності.

У 2020 році голосування за проєкти відбуватиметься лише через платформу електронної демократії«EDEM Громадський Бюджет». Білоцерківці зможуть проголосувати за три проєкти серед малих проєктів та за три проєкти серед великих проєктів. 

Подавати проєкти можна як у друкованому вигляді так і онлайн - у електронному вигляді через сайт платформи «EDEM Громадський Бюджет».

  • Розгляд: 01.07.2020 - 31.08.2020 
  • Голосування: вересень 2020 р. 
  • Реалізація проєктів переможців: 01.01.2021р. - 31.12.2021р.  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Неподалік Білої Церкви у ДТП загинула дитина, поліція почала розслідування
  • ДТП у Білій Церкві: Ford влетів в електроопору
  • У Білій Церкві притягнули до відповідальності живодера
Новини партнерів
Важливе