За вихідні COVID-19 підтвердили ще у 8 жителів Білоцерківщини

Станом на 09:00 25 травня на Білоцерківщині 52 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 43 - в Білій Церкві, 9  – у Білоцерківському районі (с. М. Вільшанка - 1, с. Іванівка - 1, Фурси - 2, м. Узин – 5) (дані за весь період пандемії). За вихідні підтвердили 8 нових випадків захворювання - 7 в Білій Церкві, 1 - в с. Іванівка.  

Загалом, за період пандемії одужали 4 жителя Білоцерківського району (с. Фурси -1, с. М. Вільшанка -1, м. Узин -2) та 5 жителів Білої Церкви. 

В Білоцерківській міській лікарні №3 перебувають 13 хворих на коронавірусну інфекцію, у 11-ти діагноз підтверджено, ще 2 особи чекають на рельзультати. Два пацієнта перебувають у важкому стані і знаходяться на постійній подачі кисню. За минулу добу до лікарні поступив один житель Білої Церкви. На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 16 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 159 контактних осіб.

У Київській області 1437 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (за весь період), з них - 18 протягом останньої доби. На самоізоляції - 1205 осіб, на стаціонарному лікуванні перебувають 214 жителів Київщини. Медичне спостереження встановлено за 6460 контактними особами.

Загалом COVID-19 підтвердили у 21245 українців. Серед них загинуло 623, але вже 7234 пацієнти одужали. За добу було зафіксовано 259 нових випадків. 

Нагадаємо, що на Київщині не послабили карантин через невідповідність одному з критеріїв Кабінету міністрів.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе