У Білій Церкві послабили карантин

Сьогодні, 26 травня, під час чергового засідання, члени виконавчого комітету затвердили рішення "Про послаблення протиепідемічних заходів на території міста Біла Церква". 

Згідно з документом, у місті буде відновлено регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні,  за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння за умови забезпечення протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів на період карантину. Забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску.

Відновлюється робота готелів (крім функціонування ресторанів у готелях) за умови забезпечення протиепідемічних заходів. 

Також дозволяється проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб, за умови забезпечення протиепідемічних заходів на період карантину. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводиться за погодженням із Міністерством охорони здоров’я за результатами оцінки епідемічних ризиків.

Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщені одної особа на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Крім того всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.  

Дитячі садки розпочнуть роботу за умови дотримання протиепідемічних заходів. Для цього управління освіти і науки міської ради вивчить запити батьків на відвідування садочків в умовах послаблення карантину. До 29 травня будуть оцінені ризики щодо спроможності ДНЗ забезпечити належне виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), у тому числі щодо наявності підготовленого персоналу, матеріально-технічного забезпечення. 

Також буде визначено потребу чергових закладів дошкільної освіти в засобах індивідуального захисту, дезінфікуючих засобах, паперових рушниках тощо. Лише після обстеження всіх садочків, будуть видані акти готовності на підставі яких ДНЗ зможуть відновити роботу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе