У день виборів в Україні вперше задіють систему авіабезпеки МВС

 • 20.07.2019, 09:05,
 • ---
У день проведення позачергових виборів до Верховної Ради для забезпечення порядку МВС уперше заді свою системв авіаційної безпеки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков
За його словами, 21 липня по всій країні за порядком на виборах стежитимуть додатково 132,5 тис. співробітників МВС. З них порядок забезпечуватимуть 73,7 тис. поліцейських, 6,6 тис. нацгвардійців, 38,2 тис. рятувальників, 8 тис. прикордонників, 1,3 тис співробітників ДМС та 4,7 тис представників вишів зі специфічними умовами навчання.
Аваков зазначив, також планується посилити контроль державного кордону, протипожежні та піротехнічні підрозділи.
Він нагадав, на виборчу дільницю не можна приносити символіку партії чи кандидата – в тому числі приходити на голосування в футболках чи кепках із символікою.
– Не можна голосувати за іншу людину, виносити бюлетень (неважливо – заповнений або ні) за межі дільниці, показувати кому-небудь заповнений бюллетень, фотографувати свій чи чужий бюллетень, опускати в урну більше одного (свого!) бюллетеня, навмисне псувати бюлетень, агітувати, – уточнив міністр внутрішніх справ.
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
 • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
  Детальніше...
 • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
  Детальніше...
 • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
  Детальніше...
Новини партнерів
Важливе