У Білій Церкві близько 60 тисяч людей взимку можуть залишитися без тепла

  • У Білій Церкві близько 60 тисяч людей взимку можуть залишитися без тепла
Білоцерківська ТЕЦ вперше повністю припинила виробництво електричної та теплової енергії через величезні борги.

У Білій Церкві 60 тис. населення міста може залишитьися без тепла цієї зими.

Про це під ас онлайн-брифінгу повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.


 «В розпалі підготовка до опалювального сезону. У нас важка ситуація з його стартом склалася у місті Біла Церква. ПРАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» вперше повністю припинила виробництво електричної та теплової енергії. Якщо роботу не буде відновлено найближчим часом, є ризик того, що на зиму без тепла можуть залишитися 60 тис. людей або майже четверть міста», - заявив Володін. 

За словами чиновника, причиною зупинки виробництва електричної та теплової енергії є багатомільйонна заборгованість самого підприємства, а також великий борг перед «Білоцерківською ТЕЦ» за спожиту енергію.

З приводу цього питання Василь Володін провів термінову нараду:

«Виходом може стати внесення змін до постанови Кабінету міністрів, яка регулює умови постачання природного газу, так звана ПСО. Зокрема, розділити відповідальність у частині оплати за газ, використаний для виробництва електрики та виробництва тепла. Це надасть можливість «Білоцерківській ТЕЦ» мати ліміти газу, які прогарантують стабільний опалювальний сезон для населення», - сказав Володін. 
Голова КОДА наголосив, що люди не повинні бути заручниками у фінансових суперечках підприємств, а опалювальний сезон в усій області має розпочатися вчасно і без затримок.

Раніше повідомлялося, що Білоцерківська ТЕЦ заборгувала понад 100 млн грн за газ.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе