Адміністрація Зеленського таки планує виїхати з Банкової

Президент Володимир Зеленський планує переїхати з адміністрацією у відкритий офіс, а будинок АПУ на Банковій можуть продати чи зробити у ньому музей. Про заявив це глава Адміністрації президента Андрій Богдан в ефірі телеканалу «Україна», повідомляє Інтерфакс.
- Ми плануємо створити з Адміністрації президента організацію, де будуть знаходитися вчені, дослідники, талановиті люди, реформатори. Ми тримаємо напрямок на офіс європейського типу. Тому ми плануємо переїзд в інше приміщення. Це буде «опенспейс», зі скляними стінами, куди може спокійно прийти будь-який громадянин України, - прокоментував Богдан.
За його словами, будівлю, де нині знаходиться АПУ, розгляють як можливий майданчик під музей.
- Можна, звичайно, продати стару будівлю АП. А гроші повернути в бюджет. Але ми розглядаємо і варіант створити в будинку на Банковій музей української державності. Адже такого музею в Україні немає, додав Богдан.
Раніше Зеленський заявляв, що не хоче працювати в АП на Банковій, і шукатиме «таке місце під Києвом чи у Києві», де б його адміністрація не провокувала затори на дорогах. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе