Замість параду на День Незалежності буде Хода гідності

Замість параду на День Незалежності в Києві відбудеться Хода гідності за участю президента Володимира Зеленського, українських військових і ветеранів АТО. Про це на заявив глава Офісу президента Андрій Богдан.
«Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки на центральній вулиці столиці пройде Хода гідності. Цей захід в європейському стилі покликаний покласти початок новій традиції вшанування всіх, ким пишається Україна», – сказав Богдан. 
Він уточнив, Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ, Збройних сил України. Ветерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. Також участь у ході візьмуть медики, освітяни, спортсмени, дипломати і волонтери.
Після завершення ходи Зеленський звернеться до народу, а в центрі Києва пройде «грандіозний концерт». Його організацією, сказав Богдан, займається «один з найвідоміших українських режисерів».
Раніше президент Зеленський заявив, що в 2019 році в Україні не буде військового параду на честь Дня Незалежності. Організацію параду глава держави назвав «недешевою» і запропонував замість цього виділити 300 млн грн на премії всім українським військовим.
Також Зеленський зазначив, що святкування Дня Незалежності буде, але в новому форматі.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе