Ляшко допустив повернення до жорсткого карантину через два тижні

  • Ляшко
Через значне зростання захворюваності на коронавірус, вже через два тижні Україна може повернутися до жорстких карантинних обмежень.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв' ю "Українській правді".

"Два тижні - це інкубаційний період, у середньому. Тоді я як санітарний лікар буду говорити: дивіться, ми вийшли на цю цифру, у нас залишилося два тижні, й у нас іншого виходу немає, окрім як вводити жорсткі карантинні обмежувальні заходи", - пояснив Ляшко. 

В МОЗ дійшли до висновку, що саме за такий термін - один-два тижні - в Україні закінчаться ліжка для хворих на коронавірус. Розрахунки чиновників будуються на нинішній статистиці щодо пандемії.

У зв'язку з цим, влада готує ще 50 тисяч ліжок для потенційних пацієнтів, які можуть захворіти на коронавірус найближчим часом.

Вчора, Максим Степанов заявив, що країна зараз не може дозволити собі повний локдаун за прикладом деяких країн, які намагаються зупинити різке поширення коронавірусу.

Нагадаємо, що в Білій Церкві для хворих на коронавірус закінчилися ліжка.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе