Підвищення пенсій: коли і наскільки більше отримають пенсіонери

  • Підвищення пенсій: коли і наскільки більше отримають білоцерківці
Пенсіонерів чекає підвищення пенсій в кілька етапів, і найближче підвищення буде в грудні.

Про це заявив радник міністра соціальної політики Микола Шамбір в ефірі телеканалу ДОМ.

За його словами, найближчим підвищення пенсій в Україні відбудеться в грудні, і пов'язане воно з ростом прожиткового мінімуму.

Шамбір зазначив, що в січні підвищення отримають ті, чий робочий стаж досяг 30-35 років.

«З січня буде вагоме підвищення тим, які досягли 65-річного віку і отримують мінімальну пенсію. Мінімальна пенсія для тих чоловіків і жінок, які мають стаж 30-35 років, буде встановлена на рівні 2400 гривень, підвищена з 2000 до 2400 гривень. Тобто підвищення 400 гривень в січні чекає ось цю категорію людей», - сказав чиновник. 

У 2021 році щомісячні виплати перерахують декільком категоріям пенсіонерів, а з 1 березня наступного року індексація пенсій стане щорічною.

«З 1 липня і з 1 грудня наступного року буде підвищення прожиткового мінімуму - таке ж, як цього року в грудні. Але більш цікавим є питання з індексацією пенсії. Оскільки це більш вагоме підвищення, як правило, і вже два останніх роки ця дискусія йде, з якого часу це буде підвищення, то я хочу сказати, що в середу ухвалили постанову - змінився порядок індексації пенсії, і вже в самому порядку прописано, що така індексація буде проводитися щорічно - з 1 березня», - зазначив Шамбір.

За оцінками Мінсоцполітики, зростання пенсій після індексації у 2021 році становитиме 11%.

«Нагадую, що змішаний коефіцієнт містить 50% зростання індексації за минулий рік і 50% зростання середньої заробітної плати за три попередні роки. За нашими оцінками, на 11% буде підвищення пенсії вже з березня місяця. Ось це ті основні параметри, по суті щорічні, які плануються наступного року», - розповів Шамбір.

Читайте також: Графік планового відключення світла в Білій Церкві та районі до кінця тижня.
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе