"Вар'яти - шоу" представлять нову програму у Білій Церкві

13 листопада о 19:00 в палаці культури "Росава" відбудеться гумор-шоу "Вар’яти". Після останнього візиту у наше місто гумористи підготували для глядачів оновлену програму, відверті та смішні історії з життя, жарти без цензури. А ще до команди приєднався новий учасник. Познайомитися з яким, білоцерківці зможуть вже зовсім скоро на концерті!

Оновлені, «безПритульні», «Вар’яти» - це, насамперед, більше свободи на сцені. А ще круті стендапери, які вже найближчим часом приєднаються до складу «Вар’яти-шоу». Плюс нові декорації і нова програма!

«Вар’яти» - це дві години сміху. Це історії з нашого з вами життя, присмачені якісним гумором. Це можливість зарядитися позитивом на довгий час.  

Ви бачили «Вар’ятів» з Притулою, тепер час побачити, на що здатні «Вар’яти-шоу» без Притули. Гумористи гарантують, що це буде незабутньо!

Коли: 13 листопада, о 19:00
Де: ПК "Росава"

Квитки: у касі ПК "Росава", на сайті карабасу: https://bit.ly/362eozEПідписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе