Хомчак заявив, що поодинокі випадки порушення перемир'я поки не можна назвати зривом домовленостей

Поодинокі випадки порушення перемир'я на Донбасі з боку окупаційних військ із 00:01 21 липня поки що не можна назвати зривом досягнутих у Мінську домовленостей. заявив Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.
Він наголосив, політичні спекуляції на цій темі недоречні й тільки шкодять виконанню завдань підрозділами об'єднаних сил.
«За одинадцять діб, що пройшли з початку перемир'я, бойових втрат серед особового складу немає. Водночас ще спостерігаються поодинокі випадки порушень режиму тиші з боку найманців та окупантів», - зазначив Хомчак і підкреслив, поточну ситуацію не можна назвати зривом домовленостей, яких було досягнуто в Мінську.
При цьому Головнокомандувач зауважив, що в разі критичного загострення ситуації на лінії зіткнення, підрозділи Збройних сил України готові до адекватних і швидких дій у відповідь на погрози з боку ворога.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе