У Білій Церкві закривають на карантин дитячі гуртки та бібліотеки

Сьогодні, 10 листопада члени виконавчого комітету підтримали рішення "Про встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину на території міста Білої Церкви". 

Згідно з рішенням, з 11 листопада в Білій Церкві на період карантину буде заборонено проведення групових занять, робота гуртків та секцій. Дане рішення стосується об'єктів комунальної власності та приватної форми власності (в тому числі центрів розвитку дитини). Також забороняється робота читальних залів у бібліотеках, проведення масових, культурних розважальних заходів у приміщеннях бібліотек, робота дитячих кімнат у фітнес-центрах та спортивних клубах. 

Зокрема, під заборону не підпадають індивідуальні заняття у гуртках. 


Нагадаємо, що ​середні та старші класи шкіл Білої Церкви перейшли на дистанційне навчання​​​.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві сьогодні попрощаються з 13-річним Данилом, якого вразило струмом на станції Роток
    Детальніше...
  • 64 рятувальника гасили масштабну пожежу на площі 1600 м² у Шкарівці
    Детальніше...
  • Гучна справа про побиття 12-річної дівчинки у Білій Церкві затягується: нові деталі
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе