У Білій Церкві за добу +60 нових хворих на коронавірус, 6 людей померли

Станом на ранок 2 грудня COVID-19 підтвердили ще у 60-х жителів Білої Церкви (з них одна дитина) і 40-ка мешканців району (з них дві дитини) (м. Узин – 20, с. Глибочка – 2, с. Дрозди – 2, с. Тарасівка – 3, с. Чупира – 3, с. Шкарівка – 5, с. с. Вільна Тарасівка, Глушки, Мазепинці, Мала Вільшанка, Сидори – по 1).

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 251 хворий, з них 157 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступило 17 хворих. Одужали 30 пацієнтів. 

На кисневій підтримці перебувають 133 пацієнти. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 714 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 808 контактних осіб.

На жаль, сьогодні у місті померли шестеро жителів Білої Церкви, які хворіли на COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 311-х медичних працівників Білої Церкви та 61-х медичних працівників Білоцерківського району. За добу коронавірус підтвердили у 9-х медичних працівників.  

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 3293 людини, в Білоцерківському районі – 1114.


 Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе