Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду «Лідер галузі»

  • Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду «Лідер галузі»
  • Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду «Лідер галузі»
  • Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду «Лідер галузі»
Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду Всеукраїнського рівня «Лідер галузі», яка присуджується лікувальним закладам за декількома категоріями. Інсультний блок лікарні №2 отримав низку нагород на міжнародному форумі Eso Angels Awards. 

Про це повідомляє департамент охорони здоров'я Київської ОДА.  

"Декілька місяців поспіль міська лікарня №2 знаходилася під пильним оком спостерігачів, які перевіряли різні сфери її життєдіяльності – починаючи від стану приміщень і закінчуючи документацією. Внаслідок перевірки лікарня отримала престижну нагороду Всеукраїнського рівня «Лідер галузі»." - йдеться у повідомленні. 

На міжнародному форумі у Відні - Eso Angels Awards відзначають лікарні, які займаються інсультами. Інсультний блок міької лікарні №2 отримав низку високих нагород, які засвідчують високу якість надання послуг.

Загалом, у Відні Україна була представлена в ряді 17 країн світу. З трьох представлених українських лікарень, саме білоцерківська здобула найбільше нагород.

Варто зазначити, що інсультний блок у Білій Церкві було створено німецькою благодійною організацією у співпраці з Білоцерківської міської радою. 

Читайте також: До уваги білоцерківців: НСЗУ створила онлайн-карту, де можна перевірити наявність ліків від COVID-19.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе