На Білоцерківщині виявили 130 нових випадків COVID-19 за добу

Станом на ранок 3 грудня COVID-19 підтвердили ще у 70-х жителів Білої Церкви (з них три дитини) і 40-ка мешканців району (з них одна дитина) (смт. Терезине – 1, м. Узин – 10, с. Іванівка – 2, с. Мала Вільшанка – 2, с. Матюші – 2, с. Озерна – 2, с. Острійки – 3, с. Фурси – 7, с. Чупира – 2, с. Шкарівка – 2, с.с. Блощинці, Піщана, Потіївка, Сидори, Сорокотяги, Сухоліси, Трушки – по 1).

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 257 хворих, з них 160 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступило 30 хворих. Одужав 21 пацієнт. 

На кисневій підтримці перебувають 138 пацієнтів. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 743 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 821 контактна особа.

На жаль, сьогодні у місті померли троє жителів Білої Церкви, які хворіли на COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 321-го медичного працівника Білої Церкви та 61-х медичних працівників Білоцерківського району. За добу коронавірус підтвердили у 10-х медичних працівників.  

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 3363 людини, в Білоцерківському районі – 1154.

Читайте також: На вихідних в центрі Білої Церкви буде перекрито рух транспорту.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе