«Ангели материнства»: У Білій Церкві провели благодійну акцію для мам діток з особливими потребами

  • У Білій Церкві провели благодійну акцію  для мам діток з особливими потребами
  • У Білій Церкві провели благодійну акцію  для мам діток з особливими потребами
Вже вдруге в Білоцерківському інклюзивно-ресурсному центрі (ІРЦ) проводять благодійну акцію «Ангели материнства». Участь в ній взяли мами "особливих діток", які в постійних клопотах про свою малечу не завжди мають час для себе.

Як повідомив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, разом із колективом Білоцерківського ІРЦ вони вирішили допомогти мамам перезавантажитися і відпочити: 

"Ідея, як "вирвати" із замкненого кола буденних справ маму особливого малюка і перетворити її на янгола, стала першим спільним благодійним проєктом колективу ІРЦ № 1 (директор Руденко Л. О.) та Управління освіти і науки Білої Церкви.  Кожна ненька є істинним ангелом і берегинею для своєї дитини, оскільки щоденно оберігає, турбується, дарує свою безмежну материнську любов." - зазначив Юрій Федорович. 

Бути мамою дитини з особливими потребами – в десятки разів складніше. Їхній графік – 24 години на добу 7 днів на тиждень, без вихідних та відпусток. Це постійні пошуки спеціалістів, методик реабілітації та медикаментів.  Тож мами залишили домашні турботи і долучились до свята. Розпочалася акція з розіграшу, призовим лотом якого стало фантастичне перевтілення.
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе