На Білоцерківщині за добу 114 нових хворих на коронавірус, 3 людини померли

Станом на ранок 23 грудня COVID-19 підтвердили у 75-х жителів Білої Церкви (в тому числі 2-х дітей) та 39-х мешканців району (м. Узин – 14, с. Поправка – 2, с. Сорокотяги – 2, с. Томилівка – 3, с. Шкарівка – 7, с.с. Бикова Гребля, Іванівка, Клочки, Макіївка, Острійки, Тарасівка, Чепиліївка, Піщана, Сорокотяги – по 1, с. Дрозди – 2).

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 240 хворих, з них 145 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступили 28 хворих. Одужали 27 пацієнтів.

На кисневій підтримці перебуває 120 людей. До апарату ШВЛ підключений один хворий. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 551 хворий. Під наглядом сімейних лікарів – 607 контактних осіб.

На жаль, за добу у місті померли три людини, які хворіли на COVID-19. З них житель Білої Церкви та с. Сорокотяги. 

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 404 медичних працівників Білої Церкви та 86-х медичних працівників Білоцерківського району. За добу на коронавірус захворіли ще четверо медпрацівників. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 4486 людей, в Білоцерківському районі – 1518.

Читайте також: Вартість харчування в навчальних закладах Білої Церкви збільшиться.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе