Вихідні на Великдень: коли та скільки будемо відпочивати у травні

  • Вихідні на Великдень: коли та скільки будемо відпочивати у травні
У зв'язку зі святкуванням Великодня та Міжнародного дня праці, які в Україні є державними святами, у країні буде чотири офіційні вихідні підряд – 1, 2, 3 і 4 травня.

Так, Великдень у православних 2021 року відзначається 2 травня, а Міжнародний день праці, як і в усі інші роки, – 1 травня. Оскільки два ці свята випадають на вихідні, неробочі дні, згідно зі статтею 67 Кодексу законів про працю України, переносяться на понеділок, 3 травня, і вівторок, 4 травня.

Крім того, в неділю, 9 травня, в Україні відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у зв'язку з чим українці отримають додатковий вихідний у понеділок, 10 травня. Всього в останній місяць весни буде 13 офіційних неробочих днів.

У травні також відзначають такі популярні свята, як День матері, День слов'янської писемності і культури, Всесвітній день медичних сестер, День філолога, День сімей, День Червоного хреста та інші, однак додаткових днів для відпочинку з огляду на це не передбачено. 

Читайте також: З 1 вересня пенсії та соцвиплати отримуватимуть лише через банки.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві горів приватний будинок
  • У Білій Церкві патрульні виявили у двох водіїв підроблені документи
  • У Борисполі викрили мережу з 36-х підпільних гральних закладів
Новини партнерів
Важливе