Київщина запустила портал для мандрівників

  • Київщина запустила портал для мандрівників
Київська обласна державна адміністрація презентувала туристичний портал «Мандруй Київщиною».

Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, проєкт створено з метою популяризації туристичного потенціалу області.

«Вебпортал «Мандруй Київщиною» – це онлайн-мапа з колекцією 3D-турів найцікавішими місцями Київської області. Портал реалізовано на CMS Jam Engine та інтегровано з Google Maps API. Сервіс має такі розділи: мапа туристичних пам’яток Київщини, 3D-тури цікавими місцями, особистий кабінет. Кожний зареєстрований користувач може додати цікаве місце і після перевірки інформації адміністратором додана локація з’явиться на порталі», – йдеться в повідомленні.

Крім того, за допомогою 3D-турів користувачі можуть вирушити у захопливу мандрівку, не виходячи з дому. На онлайн-мапі відображені безліч локацій: природні об’єкти, релігійні пам’ятки, музеї, театри, історичні місця, рекреаційні об’єкти, готелі, заклади громадського харчування.

Кожна локація має детальний опис з усією необхідною інформацією: адреса, контактні дані представників, години роботи, посилання на офіційний сайт, соціальні мережі та реальні відгуки інших користувачів.

Портал, зазначили в ОДА, сприяє розвиткові туризму в Київській області та є гармонійною складовою діджиталізації України.

«Ми створюємо умови, щоб про Київську область дізналися якомога більше туристів. Забезпечуємо сервіси. Створюємо та промотуємо нові туристичні дестинації. Експериментуємо зі способами комунікації та взаємодії з туристами. Відкриваємо разом незвідану Київщину», – прокоментувала запуск сайту заступник голови ОДА Тетяна Щербак. 
 
Читайте також: Через ремонт електромереж до кінця тижня у Білій Церкві та районі вимикатимуть світло: список вулиць.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві автівка збила жінку, яка рапотово вибігла на проїзжджу частину
  • У Білій Церкві патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з даху будівлі (ВІДЕО)
  • Білоцерківські правоохоронці вилучили у нетверезого жителя району гранати
Новини партнерів
Важливе