Білоцерківська компанія «Біофарма» шукає талановитих молодих вчених

Інновації та постійний розвиток - щодня демонструє група компаній "Біофарма". Серце компанії - Білоцерківський завод препаративних форм. Саме тут виготовляють лікарські препарати, а у лабораторіях заводу розробляють близько 30 нових. 

За словами президента компанії "Біофарма" Костянтина Єфименка, екскурсії для молоді на завод своєрідна мотивація. Тут можна побачити як має виглядати справжнє інноваційне українське виробництво та, навіть, отримати шанс на місце у команді професіоналів. 

"Ми показуємо дітям або студентам заводи, технологічні рішення. Показуємо наші лабораторні можливості для того, щоб вони зробили правильний крок у своєму житті. Ми сьогодні потерпаємо від дефіциту кадрів, і тому шукаємо людей. Ми шукаємо нових, молодих гарно освідчених людей, у яких є велике бажання робити кар'єру." - зазначив Костянтин Єфименко.

Наразі на заводі компанії "Біофарма" працюють 7 практикантів з університетів. Ще близько 25 практикантів мають можливість стати частиною успішної команди професіоналів.

Деталі у нашому сюжеті: 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе