У Білій Церкві будинкам, які не обрали управителів – їх призначить міська рада

У Білій Церкві багатоквартирним будинкам, мешканці яких не визначилися з управителями – буде їх призначено.

Відповідне рішення, вчора, 8 червня підтримали члени виконавчого комітету БМР. 

Для цього у місті проведуть конкурс на визначення управителів будинків,  в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, або співвласники яких не прийняли рішення про форму управління своїм будинком.

Наразі у міській раді створили конкурсну комісію, яка проведе даний конкурс. 

Найближчим часом комісія складе перелік будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення  про форму управління багатоквартирним будинком, для оголошення щодо них конкурсу з призначення управителя.

Нагадаємо, що із набранням чинності норми нового закону про ЖКГ (№ 2189-VІІІ), власники багатоквартирних будинків могли вільно обирати форму управління, а також тих, хто обслуговуватиме їхні будинки. Для цього передбачено лише 3 форми управління спільним майном: здійснення управління багатоквартирним будинком силами безпосередньо співвласників, створення ОСББ, залучення управителя.

Управитель за договором буде надаватиме послуги, які жителі будинку самостійно оберуть і за ту ціну, яку визначать в процесі переговорів з цим управителем.  

Договір з управителем укладається строком на один рік. Якщо за один місяць до закінчення зазначеного терміну жодна зі сторін не повідомить письмово іншу сторону про відмову від договору, він вважається продовженим на наступний однорічний період.
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе