Як перевірити, чи є у поїзді кондиціонер: Інструкція від «Укрзалізниці»

  • чи є у поїзді кондиціонер. Інструкція від «Укрзалізниці»
«Укрзалізниця» обладнала кондиціонерами лише половину своїх вагонів. Перш ніж купувати квитки, пасажир може перевірити, чи встановлена система кондиціонування у конкретному вагоні, повідомляє пресслужба перевізника. 

Так, кондиціонерами обладнана майже половина залізничних вагонів. Крім того, в «Укрзалізниці» кажуть, що на всі нові вагони, які купує компанія, або на ті, які пройшли модернізацію, встановлюють такі системи. 

Кондиціонерами оснащені всі поїзди Інтерсіті+.

Водночас кожен пасажир може самостійно перевірити наявність кондиціонера у вагоні. Цю інформацію можна уточнити, купуючи квиток у касі, або перевірити у системі «Укрзалізниці» за цим посиланням. У ній вагони без кондиціонування мають відповідну позначку на сторінці вибору місця, поряд із типом вагона.

У вагоні з кондиціонером температура повинна становити від +22 до +26°C. На початку подорожі вона може бути більшою, адже кондиціонування вмикається після відправлення поїзда і потрібен час, близько 20 хвилин, на охолодження повітря у вагоні.

«Вагони, які не обладнані кондиціонерами, мають систему вентиляції, також повинні відчинятися вікна (окрім аварійних виходів та найстаріших вагонів з дерев’яними шибками, кількість яких з кожним роком зменшується при модернізації парку). Вентиляція має працювати і при подачі поїзда на посадку – пасажир має право вимагати цього від провідника», – запевняють в «Укрзалізниці».

Якщо під час поїздки виникли проблеми або у вагоні підвищена температура, пасажирам рекомендують звернутися до провідника або начальника поїзда. Вони мають вжити всіх заходів для усунення неполадок, а при можливості пересадити пасажирів до інших вагонів.

За необхідності також можна звертатися до контактного центру «Укрзалізниці» за номером: 0-800-503-111 або написати на сторінку у Facebook

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві викрили підпільне виробництво “елітного” алкоголю


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе