У Білій Церкві відбудеться свято для власників собак "Паті Пес"

  • У Білій Церкві відбудеться вечірка для власників собак "Паті Пес"
У суботу, 3 липня в Білій Церкві, на набережній, в районі вул. Річкова відбудеться свято для власників собак - "Паті Пес".

Захід організовує департамент ЖКГ Білоцерківської міськради, в рамках проєкту "Місто парк".

"Що ж ми будемо робити на Пес Паті? Ваші песики разом з вами познайомляться з справжніми собаками - спортсменами. І подивляться на їх виступи. Так, в собак теж є спорт - аджиліті. Його суть  полягає в проходженні собакою смуги перешкод на швидкість і точність.  Це універсальний і цікавий вид спорту, яким можуть займатися собаки любих порід та безпородні, молоді та дорослі, головне, щоб собака та господар розуміли одне одного і мали бажання займатись. Можливо ваш собака мріє саме про це? Приходьте - спробуйте" - йдеться у повідомленні.  

Захід буде проходити на місці першого у місті тренувального майданчика для собак, який будують на набережній річки Рось (вул. Річкова) в районі Вокзальна. Його облаштування здійснюють без залучення бюджетних коштів.

"Запрошуємо на Пес Паті! Приходьте з своім улюбленцем, соціалізуйтеся, вчиться, долучайтеся!" - закликали в департаменті ЖКГ.

 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе