У Білій Церкві зведуть пішохідний міст через річку Рось на острів Кохання


У Білій Церкві планують побудувати міст через річку Рось на острів Кохання, який знаходиться в районі рекреаційної зони по вул. Річкова (район Вокзальна). 

Для цього департамент житлово-комунального господарства оголосив тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва пішохідного містка. 

Роботи будуть виконані за рахунок коштів місцевого бюджету. 

Згідно з тендерною документацією, підрядчик має розробити документацію на влаштування пішохідного містка з металоконструкцій довжиною  біля 30 м.

Нагадаємо, що на острові "Кохання" планують реалізувати проєкт Громадського бюджету - «Середньовічний парк «Гюргівська фортеця». Спочатку парковий комплекс планували побудувати на Острові Дитинства, але згодом перенесли на острів "Кохання", у зв'язку з чим і відбудеться будівництво містка. 


У Гюргівській фортеці згодом планують проводити концерти, міжнародні та всеукраїнські змагання з середньовічного бою, історичні фестивалі тощо.  

Вартість проєкту «Середньовічний парк «Гюргівська фортеця» у Громадському бюджеті становить - 2 282 000 грн. 

Читайте також: Білоцерківська міськрада просить Кабмін виділити кошти на ремонт труби «ТЕЦ-Місто».

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Неподалік Білої Церкви у ДТП загинула дитина, поліція почала розслідування
  • ДТП у Білій Церкві: Ford влетів в електроопору
  • У Білій Церкві притягнули до відповідальності живодера
Новини партнерів
Важливе